strona logotyp

Kontakt

logo_typ


Bieszczadzka 7
38-600 Lesko

 79 19 39 205

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art 13 ust 1 i ust 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L.2016.119.1), dalej RODO, informujemy, ze

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest logo_typ Krystian Musiał z siedzibą w Lesku na ul. Bieszczadzkiej 7, reprezentowana przez właściciela Krystiana Musiał zwany dalej „Administratorem".

2. Można skontaktować się z Administratorem przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Podanie przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówień, sporządzania ofert, wycen, kalkulacji itp. i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż uprawnione na podstawie przepisów prawa.

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane zgodnie z przepisami.

5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania czy usunięcia.

6. Projekty graficzne (w tym podane przez Państwa dane wewnątrz nich) będą przechowywane na dysku twardym celem wykonania kolejnych ewentualnych zamówień w przyszłości. Na pisemną prośbę projekty (w tym podane przez Państwa dane wewnątrz nich) zostaną trwale usunięte.

7. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli stwierdzą Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.